Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinToUSB indir

WinToUSB indir

WinToUSB indir
WinToUSB İndir

WinToUSB indir,WinToUSB yükle,download,WinToUSB tamindir,WinToUSB son sürüm indir,WinToUSB full indir

WinToUSB indir Windows işletim sistemini USB hafıza üzerinden çalıştırmak için WinToUSB uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

 

 

 

 

Ücretsiz olarak sunulan WinToUSB indir programı vasıtasıyla taşınabilir hafızalerden sisteminizi kısa sürede çalıştırabilirsiniz.

 

Basit bir kullanımı olan olan WinToUSB programı, her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Bootable özelliği oluşturan program, bilgisayarınızın açılması ile Windows işletim sisteminin USB üzerinden çalışmasını sağlar. Bu uygulama ile Windows 8, Win 7, Vista ve Win 8.1 işletim sistemleri için geçerlidir. Programı bilgisayarınıza indirip çalıştırdıktan sonra Windows To Go düğmesine basın ve oluşturun.

 

Windows ISO dosyasını ya da Windows kurulum DVD’si içindeki dosyaları USB belleğe kopyalayın.

WinToUSB uygulamasının kolay yardımcı aracı vasıtası ile adım adım ilerleyerek çok basit bir biçimde kurulum USB’si hazırlayabilirsiniz.WinToUSB kullanıcılara USB hafızalerine Windows işletim sistemi kurarak USB’den Windows çalıştırma imkânı veren, taşınabilir hafızaten Windows çalıştırma uygulamasıdır.

 

Kullanacağınız USB belleği yalnızca bu iş için kullanabilmenizi sağlayan WinToUSB Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için kurulum medyaları hazırlayabiliyor. Bu prosedürü gerçekleştirebilmek için isterseniz Windows klinkum dosyalarının içinde bulunduğu ISO kalıbını kullanabilir, isterseniz de Windows kurulum CD/DVD’lerini kullanabilmeniz mümkün.

 

WinToUSB indir

 

 

Windows’u bu medya ile başlatmak artık cd derdinede son verecektir.

Usb hafızaler üzerinden format atmak isteyenler için arşivinizde bulundurmanız gereken bir uygulama.

 

Usb hafıza içerisine Windows iso dosyasını read ederek formatlık flash disk hazırlayabilirsiniz. Programı kurduktan sonra arşiv içerisinde bulunan crack dosyası ile lisanslama prosedürünü yapabilirsiniz. Arşivde programın hem normal kurulumu hemde portable çalışır versiyonu mevcuttur. Güle güle kullanın…

 

WinToUSB, USB flash belleklere Windows yüklemek ve USB’den Windows çalıştırmak için kullanabileceğiniz bedava bir bootable USB oluşturma uygulamasıdır. WinToUSB kurulum kaynağı olarak ISO imaj ya da CD / DVD sürücü kullanarak, USB hard disk ya da USB flash sürücüye Windows işletim sistemini yüklemek ve USB’den Windows çalıştırmak için izin veren bedava bir programdır. USB sürücüyü önyüklenebilir yapmak için yardım eder.

 

WinToUSB kolay ve sade kullanıcı arayüzü ile basit bir kullanım sunuyor. Kolay kullanımlı yardımcı kullanıcı arayüzü USB sürücüye Windows / WinPE kurulumu yapmak için adım adım yönergeler sağlar. Buda işinizi basitlaştırır. ISO imaj ya da CD / DVD sürücüden Windows yüklemeyi sağlar. Windows 7/8/8.1/10 işletim sistemlerini destekler. USB sürücüsü üzerinde Windows’u oluşturmak için Windows 8, Windows 8.1 herhangi bir versiyonunu kullanabilmeniz mümkün. WAIK (Windows Otomatik Kurulum Kiti) ya da WADK (Windows Dşayetlendirme ve Dağıtım Seti) yüklemeniz gerekmez.

 

USB’den Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 yüklemek/kurmak istiyorsanız WinToUSB bedava uygulamasını kullanmanızı öneririm.Siz dşayetli kullanıcılarımıza bir nebze olsun yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.Bir özgün makalemizin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız bir diğer özgün makalemizde buluşmak dileğiyle esen kalın.

 

Bir önceki yazımız olan Unlocker indir başlıklı makalemizde Unlocker download, Unlocker indir ve Unlocker son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

WinToUSB indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.