Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WTFast indir

WTFast indir

WTFast indir
WTFast indir

WTFast indir,WTFast yükle,WTFast download,WTFast son sürüm indir

 

WTFast indir ile artık yapacağınız işler çok daha kolay

 

 

 

WTFast indir ufak boyutlu olduğu halde bu keyif kaçıran donmaları çözebilen bir vekil server programıdır.

Oyunlarda delay (gecikme) gerçekleşmektedir. Yüksek pingi yani ağ üzerinde yaşanan gecikmeyi çözen ve kullanımı kolay WTFast programını çalıştırdığınız zaman karşınıza bir oyun listesi çıkacaktır. Bu listede oynadığınız oyunu seçmeniz yeterli olacaktır. Yazılımın kullanıcı arayüzünde bulunan ”Login the game with your own IP adress” opsiyonuni işaretleyin. Bu sayede program farklı bir IP üzerinden giriş yapmayacaktır.

WTFast indir isimli özgün makalemizde Bu ve bunun gibi oyunlarda oyuncuların internet bağlantıları dolayısıyla yaşadığı gecikmeleri minimuma indiren WTFast çok etkili ve faydalı bir uygulamadır.

Dikkat! Yazılımın üretici adresinden tamamıyla bedava hesap oluşturabilirsiniz.

WTFast programı tarafımızca tavsiye edilir,programda birçok sunucu ve oyun destei bulunuyor,

WTFast Premium kurup patch uygulayın
oyununuzu seçip problemsiz oynayın.Bu programda birçok sunucu ve oyun desteği bulunuyor,WTFast Premium kurup patch uygulayın
oyununuzu seçip problemsiz oynayın.Online oyun oynayanlar bilir oyunlarda genelde ping problemu olur. Ve bu yüzden oyundan fazla verim alamayız.

Oyun sürekli donar takılır ve bu bizim performansımızı düşürür. Bu problemlerin çözümü WTFast . WTFast programı vasıtası ile ping probleminuz düzeliyor.Türkiye’nin interneti diğer ülkelere göre düşük kalıyor bu nedenden dolayı oynanan oyunlarda gecikme olmaktadır. WTFast bu gecikmeyi düzeltip ping probleminuzu çözüyor .Özellikle MMORPG oyunlarında WTFast kullanmak çok faydalıdır.
Programın kullanımı çok basittir . Programı indirip kuruyorsunuz ve karşınıza oyun listesi çıkıyor .

Buradan istediğiniz oyunu seçtikten sonra oyuna giriş yapacaktır.Program çoğunlukla League of Legends, World of Warcraft, Dota 2 gibi oyunlarda kullanılmaktadır. Program 30 gün bedavadir sonrasında ise ücretli almalısınız. Eğer uygulama sizde iyi bir performans sağlıyorsa satın almanızı tavsiye ederim.

WTFast ile çevrimiçi oyunlardaki lag ve ping derdinden kurtulun. Oynadığınız oyunun serverlarının bulunduğu ülkeye veya servernun bulunduğu yerin en yakınına direkt bağlantı kurarak çevrimiçi oyunlardaki lag ve ping gibi gecikmelerden kurtulun ve bağlantı problemu yaşamadan sorunsız çevrimiçi oyunun keyfini çıkartın. Online oyunlarda internet bağlantınızdan kaynaklı gecikme problemu yaşamamak için hemen WTFast indirin ve yükleyin.

 

Bir önceki yazımız olan ViewNX indir başlıklı makalemizde ViewNX download, ViewNX indir ve ViewNX son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

WTFast indir YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.