Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Clipdiary Free

Clipdiary Free

Clipdiary Free İndir Sayesinde Kopyala Yapıştır Çok Daha Kolay.

Clipdiary Free indir ile, uygulamasını kullanıp Windows’ta kopyala yapıştır prosedürlerini aşırı daha basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Clip diary Free programı, Windows’un yetersiz kopyala yapıştır özelliklerini daha kullanılır hale getirebilmek için yapılmış bedava bir program adına karşınıza çıktı. Windows maalesef pano prosedürlerinde yalnız tek bir unsurnin kopyalanmasına izin veriyor ama Clipdiary Free uygulamasıyla bunu sonsuz hale getirmek mümkün.

 

Kopyaladığınız resim, yazı, klasör gibi bütün içerikler duyulduğunda programın kullanıcı arayüzüne geliyorlar ve bu sayede diğer bir yere yapıştırmak mümkün.

 

Clipdiary Free

 

Arayüzüdeki listeyi kullanıp kopyalanan bilgileri aktarabiliyorsunuz. Yazılım sonsuz miktarda verinin kopyalanmasına izin verdiği için bu liste içinde arama yapma imkânı da sunulmuş ve aşırı fazla veriden yararlananların işine yarayacaktır.

 

Dilerseniz panoya kopyalanmış olan metinleri diğer yere yapıştırmadan metin dosyası durumunda kaydedebiliyor, bu sayede daha süratli sonuç alabiliyorsunuz. Arayüz aşırı basit kullanılır ve sade bir yapıda hazırlandığı için çalıştırırken kafa karışıklıkları da önlenmiş ediyor.

Bir önceki yazımız olan Cdrtfe başlıklı makalemizde Cdrtfe, Cdrtfe download ve Cdrtfe full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Clipdiary Free BENZER İÇERİKLER
Clipdiary Free YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.