Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DiskDigger indir

DiskDigger

DiskDigger ile yanlışlıkla silinen verilerinizi geri getirebilirsiniz.

DiskDigger indir ile hata sonucu sildiğiniz görsel, video, müzik, doküman gibi dosyalarınızı geri getirmenize imkân tanıyan bedava bir program.

 

Bilgisayarınız üzerinde daha önceden sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz bedava bir veri kurtarma programıdır.

 

İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize imkân tanıyan program ile hata sonucu sildiğiniz fotoğrafları, müzikleri, videoları geri getirme imkânına sahip olabilirsiniz.

 

Sadece bilgisayarınız üzerindeki hard diskten değil USB hafızalerden, SD kartlardan, CompactFlash ve Memory Stick cihazlarından da veri kurtarmanıza imkân tanıyan yazılım ile görsellerinizi, videolarınızı, müziklerinizi, dokümanlarınızı yada diğer formatlardaki dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

 

DiskDigger indir

 

 

Yeniden formatlanmış diskleri yada kötü bir biçimde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza imkân tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek direkt olarak da diskinizi tarar.

 

DiskDigger ilaveten taşınabilir olarak çalışıyor bir programdır.

 

Bir önceki yazımız olan DiskBoss başlıklı makalemizde DiskBoss, DiskBoss download ve DiskBoss full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

DiskDigger BENZER İÇERİKLER
DiskDigger YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.