Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Duplicate File Eraser

Duplicate File Eraser

Duplicate File Eraser, aynı (çift) klasörleri bulma ve silme programı ve bedava.

Duplicate File Eraser indir ile, sistemde lüzumsuz yer işgal eden aynı klasörleri (çift dosyaları) bulma ve silme görevini etkin biçimde gerçekleştiren küçük boyutlu bir uygulama.

 

Windows işletim sistemli pc`yebedava indirip çalıştırabileceğiniz uygulamada ayrıntılı arama yapma alternatifi bulunuyor ki taramaya sistem dosyaları, gizli dosyalar ve alt klasörler de dahil edildiğinden sistemin derinliklerinde olan zira göremediğiniz çift dosyalar da meydana çıkmış ediyor. Klasör ve klasörlerin yanı sıra klasör türü ve klasör boyutuna göre de filtreleme yapabilirsiniz. Arayüz oldukça kolayleştirilmiş ve kolay kullanım sunmuş olduğunu söyleyebilirim.

 

Windows işletim sistemli sisteminizde çalıştırabileceğiniz Duplicate File Eraser programı ile lüzumsuz olan klasörleri çabucak bulabilir ve silebilirsiniz. Çift klasörleri bulmanıza imkan tanıyan yazılım bu çift klasörleri kaldırmanıza yaverlik olmaktadır.

 

Duplicate File Eraser

 

Sade ve şık bir kullanıcı arayüzüe sahip olan Duplicate File Eraser programı ayrıntılı arama yapma alternatifi barındırmaktadır. Gizli dosyalar ve alt klasörler de dahil edildiği an sistemin derinliklerinde olan ama görmediğiniz çift dosyalar da meydana geliyor.

 

Klasör ve klasörlerin dışında klasör boyutuna ya da klasör türüne göre filtreleme yapabilmenize imkan tanıyan yazılım kullanıcı arayüzü bakımından olabildiğince kolay. Bu endenle kolay bir kullanım sunuyır. Sistemin derinliklerinde görmediğiniz çift dosyalarından pc`nizi şayet arındırmak istiyorsanız Duplicate File Eraser uygulamasını kullanabilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Dual Monitor Tools başlıklı makalemizde Dual Monitor Tools, Dual Monitor Tools download ve Dual Monitor Tools full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Duplicate File Eraser BENZER İÇERİKLER
Duplicate File Eraser YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.