Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Duplicati indir

Duplicati

Duplicati Dosyaları Online Yada Şifreli Yedekleme Programı indir.

Duplicati indir ile, programını kullanarak dosyalarınızı şifreli bir biçimde çevrimiçi olarak da yedekleyerek koruma altına alabilirsiniz.

 

Bilgisayarımızda yaşayabileceğimiz çeşitli aksilikler sonunda canımızı sıkacak problemlerla karşılaşabiliyoruz.

 

Fidye programları, sistem çökmeler, donanım arızaları vb. durumlarla karşı karşıya geldiğinizzde, şahsi dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız derli toplu olarak da yedek almak gerekiyor.

 

Dosya yedekleme prosedürünü sizin yerinize yapan ve bunu son derece güvenilir bir biçimde saklamanıza yardım eden bu uygulaması kocaman basitlık sağlıyor.

 

 

Duplicati indir

Duplicati indir

 

Microsoft OneDrive, Amazon Cloud Drive, Google Drive, box.com, Mega ve hubİC gibi tanınmış bulut biriktirme hizmetleriyle uyumlu bir biçimde çalışabilir.

 

Dosyalarınızı ve klasörlerinizi AES-256 şifreleme protokolüyle sağlam ve kırılamayacak kadar güvenilir hale getirerek yedeklemenizi sağlıyor.

 

Bu program ve yazılım hakkında söyleyeceklerimiz bunlardan ibarettir.Başka bir özgün makalemizde daha görüşmek dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan DiskDigger başlıklı makalemizde DiskDigger, DiskDigger download ve DiskDigger full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Duplicati BENZER İÇERİKLER
Duplicati YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.